Baskısız Naylon Torbalar

nylntr

Baskısız Naylon Torba Özellikleri

 • Naylon torba imalatında öncelikli sloganımız kalite ve fiyat istikrarıdır.
 • İthal hammadde kullanılmamakta olup sadece 1. kalite orjinal petkim hammaddesiyle üretilmektedir.
 • Baskı istendiği takdirde flexo baskı makinelerinde üretime geçilir.


Neden Naylon Torbada Murat Plastik?

Hızlı İmalat

Stoklarımızda tüm ölçülere uygun hazır 25 kilogramlık paketlemeler halinde naylon torbalar bulunur.

Düşük Fiyatlar

Şeffaf bir fiyat politikası uyguluyoruz, standart ürünler için standart fiyatlama yapıyoruz. Sipariş aşamasında herşey yazılı olarak belirtiliyor ve müşterilerimize hiçbir extra maliyet çıkarmıyoruz.

Hızlı Teslimat

Ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına hızlı biçimde ulaştırıyoruz. Seçili ürünlerde, pazardaki en kısa sürede; sadece 1 günde sevkiyat yapıyoruz. Üstelik çoğu ürün grubunda kargo bedava.

Tasarım Desteği

Müşterilerimize ücretsiz tasarım hizmeti veriyoruz. Logonuz ve firma bilgilerinizle beraber aklınızdaki tasarımı  paylaşmanız yeterli, sizin için grafik ortamında istediğiniz çanta modeli üzerine yerleştirerek beğeninize sunuyoruz.

Numune Gönderimi

Çok fazla ürün çeşidimiz var, karar vermenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. İstediğiniz ürün grubuyla ilgili numune talebinde bulunmanız yeterli.  Böylelikle hem size uygun ürüne karar vermeniz kolaylaşıyor, hem de ürün kalitemize şahit oluyorsunuz.

Kullanım Şekilleri

Elibese naylonu, kuru temizleme torbası, koli naylonu, kumaş naylonu, shrink naylon, profil sarma ruloları, bakkaliye poşeti.

Hızlı Naylon Torba Fiyat Bilgisi ve siparişi için;


  E-mail Adresiniz

  İstenilen Ölçü

  Sipariş Miktarı

  İstenilen Genişlik ve Kalınlıkta Özel Non-stop Baskı Teknolojisi İle Donanmış Makine Parkurumuzla Siz Müşterilerimize Baskılı Özel Üretim Yapılmaktadır.