Hakkımızda

hakkimizda

Firmamız Plastik Ambalaj sektöründe 1960 dan beri verdiği hizmetlerle kendini ispatlamış, sektörün güvenilir ve tanınmış köklü firmalarından biri olmuştur.
Murat Plastik, Naylon torba imalatı, Baskılı baskısız poşet imalatı, Jelatin, Kilitli torba , Mağaza poşeti, Taşıma poşeti, Kuru temizleme poşeti, Atlet poşet , Şeffaf poşet , Ambalaj ve diğer poşet çeşitlerini önce kalite sloganı ile ve en uygun poşet fiyatı politikası ile müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız 1960dan beri poşet imalatında önce dürüstlük sonra kalite ve fiyat uygunluğunu ilke edinerek bugunlere kadar gelmiştir.Müşterilerimizden tutun imalathanede çalışanlara kadar tüm herkese saygı ve dürüstlük önceliğimizdedir. Kaliteden ödün vermeyen yapısı ile firmamız kapasitesini sürekli artırmaktadır. Bunun doğal sonucu, aranan ve beğenilen bir üretici firma olma yolunda ilerlemektir. Uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile işbirliği yapmaktadır. Bu yüzden Murat Plastik poşet imalatı konusunda sürekli araştırma, geliştirme üretim standartlarına uyarak üretimde seçkin bir isme sahip olmak için çaba göstermektedir.

Saygılarımızla Murat Plastik